Sun


 חפש



(הגדל תמונה)

מחיר: 160.00 

כמות:  

תכנון מס בעסק

יחזקאל פלומין, רו"ח ועו"ד
  
כריכה:  קשה       
שנה:  2007   
מספר עמודים:  375  
מסת"ב:  978-965-234-030-6    

מחיר: 160 ש"ח

             "ספרו החדש של יחזקאל פלומין מהווה נכס לציבור הנישומים בכלל ולקהילת 'מורעלי המס' בפרט...
              אוצר בלום של עצות והנחיות בנושאי המס השונים, 
כמעט בכל תחומי הפעילות העסקית". (רו"ח נדב הכהן, "רואה החשבון")



על הספר:

הספר תכנון מס בעסק הוכרז כספר השנה מטעם לשכת רואי החשבון בישראל.  
(לפרטים נוספים)

תכנון מס בעסק מציג את אחת הבעיות המורכבות בדיני מיסים והיא בעיית גבולות המותר והאסור בתכנוני מס – להלכה ולמעשה – לפי הדין בישראל. הוא מעדכן את הקורא בהתפתחויות האחרונות, וממלא חלל בתחום שלא נתמלא זה שלושים שנה.

 הנושא עלה לראש סדר היום של נישומים ושל יועציהם לאחרונה, עם אישור התקנות המחייבות לדווח על תכנוני מס הכלולים בדו"חות הכספיים המוגשים ובשל הדיון הציבורי שהתקיים בעקבות הפרסום. ספר זה מנסה לקבוע את גבולות תכנון המס הלגיטימי ומתייחס הן אל הדין הקיים הן אל הדין הרצוי במיוחד עם פרסום התקנות, אשר ככל שיאומצו על ידי הרשות השופטת יהיה בכך כדי לחולל מהפכה של ממש בנושא זה.
 
המחבר סוקר את הדין הקיים ומפרט את תכנוני המס הלגיטימיים האמורים לעמוד לנגד עיניו של בעל עסק מרגע ההחלטה על הקמת העסק ועד לשלב פירוקו וחיסולו. את הספר חותמת סקירה מפורטת של תקנות הדיווח על תכנוני המס המאירה את הבעיות ואת המגבלות הנובעות מהן.
 
תכנון מס בעסק נועד לסייע לבעל עסק וליועציו להתמודד עם בעיות תכנון מס שוטפות, ועל כן הושם בו דגש על הצד המעשי בליווי הדגמות והסברים מפורטים. הספר יהווה כלי שרת יעיל וזמין הן לבעל עסק הן ליועציו בשטח המיסוי – רואי חשבון, עורכי דין ויועצי מס, וכן לסטודנטים וליועצים אסטרטגים.
 
בספר ארבעה מפתחות: מפתח חקיקה, מפתח פסיקה,מפתח ספרים ומאמרים ומפתח עניינים.

> הקדמה      > תוכן עניינים     > כריכה אחורית       > ביקורות ומאמרים 

> אזכורי הספר בפסיקה



על המחבר: 

עו"ד ורו"ח יחזקאל פלומין

עורך דין ורואה חשבון, מומחה בדיני מסים ועוסק בייעוץ עסקי כללי, תכנון אסטרטגי בשלבי התארגנות עסקית מיזוגים, רכישות והנפקות לציבור. יועץ למסים ברמה האסטרטגית של תכנון מס לעתיד. בורר בסכסוכים בעלי זיקה משפטית וחשבונאית. בתוקף תפקידו כחבר ועדת מסים של לשכת עורכי הדין, מייצג מעת לעת את הלשכה כלפי ועדת הכספים של הכנסת וראשי אגפי המסים בכל הנוגע למדיניות ולחקיקת מסים. מרצה בנושאי מס בפורומים שונים. הרצה באוניברסיטאות ירושלים ותל אביב.
 
בשנים 1981-1974 היה חבר כנסת ובמהלכן כיהן שנתיים כסגן שר האוצר. עמד בראש ועדות ציבוריות, וכיהן כדירקטור בחברות שונות.
 
מחבר שותף בשישה ספרים שנושאם דיני מסים, וביניהם דיני ירושה עיזבון (עם השופט שאול שוחט והשופט מנחם גולדברג), "מיסוי בתקופת האינפלציה" (עם דב הלפרין), "מס הכנסה: תיאומים בשל אינפלציה" (עם איתן צחור), לקסיקון "מסים חשבונאות וביקורת". כמו כן נמנה עם צוות מערכת של דו-ירחון "מסים". 
 
 
מומלץ לעיין גם בכותרים: 
עבירות מס ועבירות הלבנת הון   |    שכר: תכנון, ניהול, חשבות    |    דיני ירושה ועיזבון 

      דף הבית                חזור למעלה               תקנון האתר                            מפת האתר                קישורים               צור קשר  

הוצאת סדן     |      שדרות דוד המלך 1 תל אביב     |      טלפון: 03-6954402   פקס: 03-6953122     |       דוא"ל: info@sadanpublishing.co.il

©  כל הזכויות שמורות להוצאת סדן    |    רכישה מאובטחת באתר באמצעות